Ceballos nuk fsheh dëshirën për rikthimin te Real Madrid

E Premte  22 Maj 2020 12:18 |
Ceballos nuk fsheh dëshirën për rikthimin te Real Madrid

Dani Ceballos ka zbuluar dëshirat e tij për të ardhmen.

Mesfushori spanjoll ka kaluar një aventurë si i huazuar te skuadra e Arsenal, dhe aty vazhdon të jetë akoma.

Megjithatë, kartoni i lojtari i takon skuadrës së Real Madrid, dhe lojtari ka synim që të kthehet aty përsëri.

“Jam lojtar i real Madrid dhe secili lojtar në botë do të dëshironte të launte për Real Madrid”, ka thënë Ceballos.

“Unë kam kontartë me ata edhe për tri vite të tjera dhe ata janë skuadra ideale për të korrur sukses”, ka shtuar spanjolli.

Ceballos vështirë se do të fitojë hapësirat e tij te ‘Los Blancos’ kur dihet se edhe Martin Odegaard pritet të kthehet nga huazimi i tij. 

Më shumë rreth