Këngëtarja e njohur “çmend” fansat, shfaqet më seksi se kurrë (FOTO)

E Marte  15 Shtator 2020 21:16 |
Këngëtarja e njohur “çmend” fansat, shfaqet më seksi se kurrë (FOTO)

Padyshim se ajo është një nga këngëtaret më të komentuara e më të pëlqyera në rrjetet sociale, kjo edhe për shkak të formave të saj mahnitëse.

Fjala është për këngëtaren me famë botërore Nicole Scherzinger.

Bukuroshja 42-vjeçare prej një viti është duke kaluar një romancë me Thom, i cili është 7 vite më i ri se ajo. Ata kalojnë shumë kohë së bashku dhe nuk ngurrojnë të publikojnë fotot në rrjetet e tyre sociale.

Megjithëse çifti duket tejet i lumtur në krahët e njëri-tjetrit, mediat britanike shkruajnë se për një kurorëzim të dashurisë së tyre duhet pritur ende.

Më shumë rreth