Elita Rudi me Gjikon në qytetin e dashurisë, për “Shën Valentin" (FOTO)

E Enjte  13 Shkurt 2020 17:57 |
Elita Rudi me Gjikon në qytetin e dashurisë, për “Shën Valentin" (FOTO)

Elita Rudi me bashkëshortin dhe djalin ndodhen në Veronë të Italisë.

Moderatorja e njohur shqiptare, Elita Rudi, së bashku me burrin e saj Gjikon dhe djalin Zërin kanë zgjedhur t’i kalojnë disa ditë pushimi në Itali.

Ata kanë zgjedhur qytetin e dashurisë, Veronën, ku sigurisht edhe do ta festojnë “Shën Valentinin” e cila njihet si dita e të dashuruarve.

“Gjuli&Rema&Zëri ne qytetin e dashurise ❣️”, ka shkruar ajo pranë postimit në Instagram pranë personave më të rëndësishëm

Më shumë rreth