Capital T flet rreth jetës private, zbulon pse nuk poston asgjë në lidhje me këtë

E Hëne  06 Prill 2020 21:37 |
Capital T flet rreth jetës private, zbulon pse nuk poston asgjë në lidhje me këtë

Capital T së fundi është hapur rreth jetës së tij private, përmes Instagramit.

“Pse asnjëherë nuk ke postu dicka nlidhje me relationships, a nuk i don femnat a cka”, ishte pyetja që ia bëri dikush nda ndjekësit.

Capo nuk hezitoi ti përgjigjej, madje edhe shumë gjatë.

Ai tha se shumicën e kohës ka pasë punë me femna që nuk e dojnë famën, dhe se kan meritu presionin e vëmendjes veq pse folin me të.

Më tutje Capital T shtoi se nuk ka dashur të ia cënojë privatësinë, dhe madje këtë gjë nuk do ta bëjë as në të ardhmen.

“Qysh more si du femnat, i du oj loqke ma shume se qe duhet po shumicën e kohës kom pasë pune me femnat qe se dojn famën edhe se kan meritu presionin e vëmendjes veq pse folin me mu kshtu që skom dasht mja u cenu privatesine as skom me dasht ne te ardhmen, sepse të jesh i famshëm shumë herë nuk është mirë, dhe jo cdokush e do atë”, ka shkruar ai.

Më shumë rreth