Moti sot në Vushtrri

E Premte  14 Shkurt 2020 09:17 |
Moti sot në Vushtrri

Moti sot në qytetin e Vushtrrisë do të jetë kryesisht i vranët dhe me reshje lokale shiu.

Temperatura minimale do të jetë +6 gradë celsius, shkruan portali.info.

Ndërsa temperatura maksimale do të arrijë deri në +10 gradë celsius./PORTALI.info/

Më shumë rreth