Moti sot në qytetin e Gjilanit

E Premte  14 Shkurt 2020 08:36 |
Moti sot në qytetin e Gjilanit

Moti sot në qytetin e Gjilanit do të jetë kryesisht i vranët dhe me reshje lokale shiu.

Temperatura minimale do të jetë +2 gradë celsius, shkruan portali.info.

Ndërsa temperatura maksimale do të arrijë deri në +12 gradë celsius./PORTALI.info/

Më shumë rreth