Moti sot në Prizren

E Hëne  06 Prill 2020 09:26 |
Moti sot në Prizren

Moti sot në qytetin e Prizrenit do të jetë kryesisht i kthjellët dhe me diell.

Temperatura minimale do të jetë +4 gradë, shkruan Portali.info.

Ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në +19 gradë celsius./PORTALI.info/

Më shumë rreth