Moti sot në Prizren

E Premte  14 Shkurt 2020 09:12 |
Moti sot në Prizren

Moti sot në qytetin e Prizrenit do të jetë kryesisht i vranët dhe me reshje lokale shiu.

Temperatura minimale do të jetë +6 gradë celsius, shkruan portali.info.

Ndërsa temperatura maksimale do të arrijë deri në +15 gradë celsius./PORTALI.info/

Më shumë rreth