Moti sot në Prishtinë

E Hëne  06 Prill 2020 09:36 |
Moti sot në Prishtinë

Moti sot në kryeqytet do të jetë kryesisht i kthjellët dhe me diell.

Temperatura minimale do të jetë +2 gradë, shkruan Portali.info.

Ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në +12 gradë celsius./PORTALI.info/

 

Më shumë rreth