Moti sot në Pejë

E Hëne  06 Prill 2020 09:43 |
Moti sot në Pejë

Moti sot në qytetin e Pejës do të jetë kryesisht i kthjellët dhe me diell.

Temperatura minimale do të jetë +6 gradë, shkruan Portali.info.

Ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në +17 gradë celsius./PORTALI.info/

Më shumë rreth