Moti sot në Gjilan

E Enjte  04 Qershor 2020 09:47 |
Moti sot në Gjilan

Moti sot në Gjilan do të jetë kryesisht i kthjellët dhe me diell.

Temperatura minimale do të jetë +10 gradë cilsius, shkruan Portali.info.

Ndërsa temperatura maksimale do të arrijë deri në +23 gradë celsius./PORTALI.info/

Më shumë rreth