Moti sot në Gjilan

E Hëne  06 Prill 2020 09:50 |
Moti sot në Gjilan

 

Moti sot në qytetin e Gjilanit do të jetë kryesisht i kthjellët dhe me diell.

Temperatura minimale do të jetë +1 gradë, shkruan Portali.info.

Ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në +14 gradë celsius./PORTALI.info/

Më shumë rreth