Moti sot në Gjilan

E Mërkure  25 Mars 2020 10:06 |
Moti sot në Gjilan

Moti sot në qytetin e Gjilanit do të jetë i vranët me dëborë dhe shi.

Temperatura minimale do të jetë +1 gradë celsius, shkruan Portali.info.

Ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në +5 gradë celsius./PORTALI.info/

Më shumë rreth