Moti sot në Gjilan

E Marte  24 Mars 2020 09:11 |
Moti sot në Gjilan

Moti sot në qytetin e Gjilanit do të jetë mot me vranësira, dëborë dhe shi.

Temperatura minimale do të jetë -1 gradë celsius, shkruan Portali.info.

Ndërsa temperatura maksimale do të arrijë deri në +5 gradë celsius./PORTALI.info/

Më shumë rreth