Moti sot në Gjilan

E Enjte  06 Shkurt 2020 09:43 |
Moti sot në Gjilan

Moti sot në qytetin e Gjilanit do të jetë pjesërisht i vranët dhe me dëborë të lehtë.

Temperatura minimale do të jetë -5 gradë celsius, shkruan portali.info.

Ndërsa temperatura maksimale do të arrijë në +3 gradë celsius./PORTALI.info/

Më shumë rreth