Moti sot në Gjilan

E Hëne  16 Dhjetor 2019 12:30 |
Moti sot në Gjilan

Moti sot në qytetin e Gjilanit i kfjellët dhe me diell.

Temeratura minimale do të jetë 5 grandë, ndërsa temperatura maksimale do të arrijë deri në 11 gradë celsius./PORTALI.info/

Më shumë rreth