Moti sot në Ferizaj

E Premte  14 Shkurt 2020 09:03 |
Moti sot në Ferizaj

Moti sot në qytetin e Ferizajit do të jetë kryesisht i vranët dhe me reshje lokale shiu.

Temperatura minimale do të jetë +1 gradë celsius, shkruan portali.info.

Ndërsa temperatura maksimale do të arrijë deri në +11 gradë celsius./PORTALI.info/

Më shumë rreth