Moti sot me diell në qytetin e Gjilanit

E Enjte  09 Prill 2020 09:44 |
Moti sot me diell në qytetin e Gjilanit

Moti sot në qytetin e Gjilanit do të jetë kryesisht i kthjellët dhe me diell.

Temperatura minimale do të zbresë deri në +2  gradë celsius, shkruan Portali.info.

Ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në +20 gradë celsius./PORTALI.info/

Më shumë rreth