Moti në qytetin e Gjilanit

E Premte  28 Shkurt 2020 08:44 |
Moti në qytetin e Gjilanit

Moti sot në qytetin e Gjilanit do të jetë pjesërisht i vranët dhe me reshje shiu.

Temperatura minimale do të jetë 0 gradë celsius, shkruan Portali.info.

Ndërsa ajo maksimale do ta arrijë deri në +12 gradë celsius./PORTALI.info/

Më shumë rreth