Moti në Gjilan

E Enjte  07 Maj 2020 10:15 |
Moti në Gjilan

Moti sot në Gjilan pritet të jetë me vranësira në orët e mëngjesit.

Temperaturat gjatë ditës do të sillen prej 13-14 gradë celsius, shkruan Portali.info.

Në orët e pasdites dhe mbrëmjes, temperaturat pritet të shkojnë deri në 15 gradë celsius, ndërsa erërat do të fryjnë nga veriu me shpejtësi deri në 4 m/s. /PORTALI.info

Më shumë rreth