Çfarë moti do të jetë sot në qytetin e Vushtrrisë

E Hëne  06 Prill 2020 10:17 |
Çfarë moti do të jetë sot në qytetin e Vushtrrisë

Moti sot në qytetin e Vushtrrisë do të jetë kryesisht i kthjellët dhe me diell.

Temperatura minimale do të jetë 2 gradë, shkruan Portali.info.

Ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në +11 gradë celsius./PORTALI.info/

Më shumë rreth