Çfarë moti do të jetë sot në qytetin e Mitrovicës

E Shtune  04 Prill 2020 09:36 |
Çfarë moti do të jetë sot në qytetin e Mitrovicës

Moti sot në Mitrovicë do të jetë pjesërisht i vranët dhe me borë.

Temperatura minimale do të jetë 4 gradë celsius.

Ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në 8 gradë celsius./PORTALI.info/

Më shumë rreth