Çfarë moti do të jetë sot në qytetin e Ferizajit

E Hëne  06 Prill 2020 10:04 |
Çfarë moti do të jetë sot në qytetin e Ferizajit

Moti sot në qytetin e Ferizajit do të jetë kryesisht i kthjellët dhe me diell.

Temperatura minimale do të jetë 0 gradë, shkruan Portali.info.

Ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në +14 gradë celsius./PORTALI.info/

Më shumë rreth