Çfarë moti do të jetë sot në Pejë

E Premte  14 Shkurt 2020 08:53 |
Çfarë moti do të jetë sot në Pejë

Moti sot në qytetin e Pejës do të jetë kryesisht i vranët dhe me reshje lokale shiu.

Temperatura minimale do të jetë +6 gradë celsius, shkruan portali.info.

Ndërsa temperatura maksimale do të arrijë deri në +13 gradë celsius./PORTALI.info/

Më shumë rreth