Çfarë moti do të jetë sot në Mitrovicë

E Hëne  06 Prill 2020 09:55 |
Çfarë moti do të jetë sot në Mitrovicë

Moti sot në qytetin e Mitrovicës do të jetë kryesisht i kthjellët dhe me diell.

Temperatura minimale do të jetë -3 gradë, shkruan Portali.info.

Ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në +13 gradë celsius./PORTALI.info/

Më shumë rreth