Çfarë moti do të jetë sot në Gjilan

E Enjte  21 Maj 2020 09:55 |
Çfarë moti do të jetë sot në Gjilan

Moti sot në qytetin e Gjilanit do të jetë kryesisht i vranët dhe me shi.

Temperatura minimale do të jetë +10 gradë celsius, shkruan Portali.info.

Ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në +17 gradë celsius./PORTALI.info/

Më shumë rreth