Çfarë moti do të jetë sot në Gjilan

E Premte  10 Prill 2020 09:54 |
Çfarë moti do të jetë sot në Gjilan

Moti sot në qytetin e Gjilanit do të jetë kryesisht i kthjellët dhe me diell.

Temperatura minimale do të jetë +4 gradë, shkruan Portali.info.

Ndërsa temperatura maksimale do të arrijë deri në +22 gradë celsius./PORTALI.info/

Më shumë rreth