Çfarë moti do të jetë sot në Gjilan

E Premte  27 Mars 2020 08:28 |
Çfarë moti do të jetë sot në Gjilan

Moti sot në qytetin e Gjilanit do të jetë kryesisht i vranët dhe me shi të lehtë.

Temperatura minimale do të jetë +5 gradë celsius, shkruan Portali.info.

Ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në +10 gradë celsius./PORTALI.info/

Më shumë rreth