Çfarë moti do të jetë sot në Gjilan

E Diel  08 Mars 2020 09:51 |
Çfarë moti do të jetë sot në Gjilan

Moti sot në qytetin e Gjilanit do të jetë i vranët dhe me reshje të shiut.

Temperatura minimale do të jetë +5 gradë celsius, shkruan Portali.info.

Ndërsa temperatura maksimale do të arrijë deri në +11 gradë celsius./PORTALI.info/

Më shumë rreth